Scénický tanec 2012

Dňa 27.4.2012 sa v Kysuckom Novom Meste konala tanečná súťaž základných umeleckých škôl Scénický tanec 2012. Naša pobočka mala zastúpenie v podobe 2 skupín starších a mladších dievčat, ktoré sa prezentovali 3 choreografiami. Všetky sa umiestnili 🙂 a to nasledovne: mladšie žiačky s trénerkou Adriánou a choreografiou Pávia ladnosť si vo formáciách vybojovali krásne 2.miesto a k tomu získali i Cenu detskej poroty, staršie žiačky sa v malých choreografiách umiestnili na 3.mieste s choreografiou Môj Bože a vo formáciách s choreografiou Naladené na tango na 1.mieste! Obe choreografie im pripravila trénerka Petra. Úspešným žiačkám a ich trénerkám blahoželáme a prajeme ešte veľa takýchto krásnych úspechov!

Kategórie: Naše úspechy, Oznamy, Tanečný odbor. Záložka: bookmark.