Crazy Dance Cup 2013

Naši kolegovia z bratislavskej centrály našej SZUŠ v spolupráci s OZ Tanec proti drogám usporiadali 28.4.2013 po predchádzajúcom úspešnom 0.ročníku tanečnej súťaže Crazy Dance Cup 2013 jej 1.ročník. Zúčastnila sa jej aj naša pobočka zo Žiliny. Naši žiaci boli veľmi úspešní, okrem prekrásnych cien si odniesli aj krásne zážitky, ktoré ich, veríme, motivujú k ďalšej práci. 🙂 Gratulujeme všetkým!!!

Výsledky:

1.miesto v kateg.Baby Dance-Alžbetka a Jakubko Novák-choreo. Petry Novákovej „Ulapila blichu“

2.miesto v kateg.Open deti1-žiaci zo ZŠ Jarná-choreo. Adriány Škorvánkovej „Chránime prírodu“

1.miesto v kateg.Open deti2-žiaci zo ZŠ Lichardova-choreo.Adriány Škorvánkovej „Thriller“

1.miesto v kateg.Open juniori-žiaci výberovky zo ZŠ Lichardova – choreo. Adriány Škorvánkovej „Voda“

1.miesto v kateg.Národné-žiaci výberovky zo ZŠ Lichardova a žiaci zo ZŠ Višňové- choreo.Adriány Škorvánkovej „Karička“

Ďalšie 3 choreografie „Disco summer“, „Prachy sú prachy“ a „Letné variácie“ boli ocenené 1×4.miestom a 2xdiplomom za dynamiku.

Kategórie: Aktivity počas roka, Naše úspechy, Oznamy, Tanečný odbor. Záložka: bookmark.