Planéta fantázie

Dňa 10.5.2013 sa o 17.00h v Dome odborov v Žiline konala premiéra hudobno-dramatického predstavenia „Planéta fantázie“, ktorú naštudovali žiaci tanečného, hudobného a výtvarného odboru našej umeleckej školy k 10.výročiu vzniku žilinskej pobočky pod vedením Adriánky Škorvánkovej, Petry Novákovej, Renáty Obertovej, Vierky Harachovej, Zuzky Čerňanskej, Terky Hulínovej, Miloša Chovanca a Majky Hradskej.

Všetkým žiakom ďakujeme za ich snahu a výkony, rodičom za trpezlivosť a pomoc a pedagógom za ich odborné vedenie a nadšenie pre vec. Ďakujeme všetkým, ktorý prišli a prijali pozvanie i za ich pozitívne slová. Tu je zopár z nich 🙂 :

Nadhera, nadhera, nadhera!
Ine slovo nemam k tomu piatkovemu vystupeniu, som velmi rada, ze sa mi podarilo prist ( a zostat az do konca). Behali mi po chrbte zimomriavky a padala mi dole sanka. Nemalo to naozaj chybu, odviedli ste kus perfektnej roboty. Len tak dalej!
Katarina
Bolo to najkrajšie Vaše dielo, ktoré som u Vás mohol doteraz vidieť a porovnať. Krásne a s veľkou myšlienkou.
Jaro
Bolo to nádherné. Prajem Vám, aby sa Vám darilo a aby ste vydržali ešte aspoň s ďalšou nulou k tohtoročnej 10-tke :).
Danka
Kategórie: Aktivity počas roka, Oznamy, Výstavy a vystúpenia. Záložka: bookmark.